Brakujące anime

Tutaj można zgłaszać nam błędy, problemy i wszelkiej maści zażalenia odnośnie forum i strony Diff-Anime.

Brakujące anime

Postprzez kjRa » 4 sty 2016, 20:22

Jestem od tej stronie od niedawna, a ja tym forum pierwszy raz i od razu mam pytanie. Czy lista anime będzie powiększana? Co jakiś czas jakiegoś anime po prostu nie można dodać, bo nie ma go po prostu na liście.

kjRa
User

Re: Brakujące anime

Postprzez tsukuyo » 4 sty 2016, 21:45

Przykro mi, ale nic już się na tej stronce nie wydarzy - umiera powoli. Jednak administratorzy tworzą nową stronę pod tym adresem https://mitari.pl/, niestety nie wiadomo kiedy będzie gotowa.

tsukuyo
Redaktor

Postprzez hory » 11 sty 2016, 22:26

A to ciekawe. Czekam na dalsze informacje.

Jaka będzie tematyka strony? Coś podobnego? Czy też inny koncept? Kto z administracji Diffa będzie też na tej 2giej stronie?

hory
Partner

Postprzez tsukuyo » 12 sty 2016, 11:59

Kilkunastu najwytrwalszych śmiałków już od ponad roku czeka cierpliwie na jakiekolwiek informacje. Niestety, ten nowy projekt jest owiany przeogromną tajemnicą.

Strzelam, że to będzie coś na kształt powiedzmy MAL, coś skupiającego polską społeczność fanów M&A, bez odcinków.
Z tym, że to tylko i wyłącznie moje własne przypuszczenia, bo tak naprawdę, to nie mam zielonego pojęcia co kombinują...

tsukuyo
Redaktor

Postprzez hory » 14 sty 2016, 17:58

Załóż temat na forum na spekulacje na ten temat. Niech się coś dzieje :D

hory
Partner

Postprzez Jinsei » 14 sty 2016, 18:12

mitari z japońskiego oznacza oglądać/zobaczyć, także nie jestem przekonany, co do wersji z polskim MALem, bo co niby na MALu można oglądać? PVki?

Jinsei
User

Postprzez tsukuyo » 14 sty 2016, 19:02

Nie zwróciłam uwagi na znaczenie tego słowa, chyba masz rację. Chociaż głupotą jest tworzyć kompletnie od nowa stronę, która ma zawierać to samo co diff. Można było przerobić diffa, żeby odcinki były na zagranicznych serwerach - tak jak AO, srinden czy AZ. Przecież Diff już miał swoją wysoką pozycję, a w tej chwili nie sądzę, żeby nowa strona z odcinkami miała siłę przebicia. Z kolei z takich "polskich MALi" to mamy tylko tanuki, które oczywiście jest bardzo treściwe, ale odstrasza całą resztą.

tsukuyo
Redaktor

Postprzez hory » 15 sty 2016, 20:19

Well... Shinden ma system na bazie MALa niezły, nie wiem czy go dobże prowadzą, bo nie za bardzo tam zaglądam, ale gdybym nie miał jeszcze MALa to mając do wyboru MALa lub Shindena to założył bym listę anime na Shindenie - troszkę lepszą mają.

A co do następnej strony z odcinkami anime to wątpię by cokolwiek miało siłę przebicia jeśli będzie udostępniało te same serie co inne serwisy, a to raczej ciężkie do przeskoczenia.

Może jakaś telewizja internetowa? Albo nic związanego z samymi anime?

hory
Partner

Powrót do Zgłoszenia