Przebudowa forum

Re: Przebudowa forum

Postprzez Pitbull » 9 sie 2014, 01:16

Świetnie zdawałem sobie sprawę z powagi i wiarygodności Twojego posta, jednak z natury jestem człowiekiem, który wierzy w ludzi... no niestety ta wiara znów we mnie podupadła...

Pitbull
User

Postprzez haruto » 18 sie 2014, 10:33

Mybb to przyszłość heh chłopcze daję to masę zapytań brak wersji mobilnej plus mało wydaje hooki fakt prosta edycja szablonów wraz z 1.8 jquery zamiast prototype ale z drugiej strony wydajność która jest niższa niż w phpbb3 i to jest punkt krytyczny fakt są duże fora na tym np. Pcformat ale jadą one na modyfikacjach kody by poprawić wydajność np. Inny system cache itd. By Mybb tu było potrzeba optymalizacji kogoś kto to ogarnie. Choć forum jest małe ale piszę przyszłościowo. Takie myślenie długofalowe.

haruto
User

Postprzez MychaGDP » 18 sie 2014, 15:59

Brak wersji mobilnej?
https://forum.mybboard.pl/watek-mybb-my ... ta-4_19198
Nie mów do mnie chłopcze, bo nie dość, że na takie rzeczy nie zezwalam to i nie życzę sobie tego, nawet jak to nie koncert życzeń.

MyBB jest na małe fora jak to.
#bezodbioru

MychaGDP
User

Postprzez haruto » 21 sie 2014, 06:08

Taptalk dla forum jest płatny, apka na fona dla usera jest za free. My tak polemizujemy a efektów jak nie było tak nie ma.

haruto
User

Postprzez Inszy » 17 wrz 2014, 18:21

Saguri napisał(a):zrobić pod animcami odnośniki do forum ("Porozmawiajmy o tym anime) , ponieważ czasami widać ze ludzie prowadza dyskusje na temat danej serii, jednak w pewien sposób "zasmiecają" tym komentarze.

To trzeba zrobić jak najszybciej. Lecą ostrzeżenia za niepożądane komentarze pod seriami, a nie dość że na forum nie ma odpowiednich tematów, to brak odnośnika choćby na samo forum ze wskazaniem, że to jest miejsce do dyskusji, trąci po prostu brakiem logiki.
Jasne, ja rozumiem, że oczekuje się od użytkowników, iż sami odnajdą drogę na forum i pozakładają tematy, ale prawda jest taka, że to nie wypali. Teraz to jest jak biała linia na peronie za którą nie należy wchodzić by pociąg nie potrącił - przepis jest, a wszyscy i tak przełażą choćby łażąc z nudów, bo nie ma ławeczek na których można usiąść.

Inszy
User

Postprzez Pitbull » 17 wrz 2014, 19:48

Ale widzisz, że minęły 2 miesiące i jedyne co zrobiono to przemeblowano forum, czyli wykonano podstawową rzecz, która nie zajmuje wprawnej osobie więcej jak 10 minut...

Pitbull
User

Postprzez Trav » 18 wrz 2014, 00:01

Forum w najbliższym czasie nie będzie przebudowywane, a jako że otwarty temat służy już tylko za licznik czasu, zamykam.

Trav
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum