Co obecnie oglądacie

Można tutaj pisać o ulubionych postaciach ze wszystkich serii, epickich momentach itp.

Re: Co obecnie oglądacie

Postprzez dorik77 » 20 paź 2013, 21:40

Ja nie lubię oglądać po 5-6 anime na raz. Kiedyś tak robiłem, ale gdy zdałem sobie sprawę, że wszystko mi się miesza to zacząłem oglądać anime pojedynczo. :)

Obecnie oglądam One Piece. Jestem na 302 odcinku, czyli mniej więcej w połowie, ale już teraz sądzę, że to anime jest lepsze niż Naruto, Bleach i wszystkie shouneny jakie oglądałem. :) Świetna fabuła, dobry humor, bohaterowie których nie sposób nie lubić. Podoba mi się też to, że w One Piece nawet antagoniści nie są całkiem źli, tylko kierują się własnymi poglądami. :)

dorik77
User

Postprzez Neith » 23 paź 2013, 23:50

A mnie zdarza się oglądaćnawet po kilkanaście serii "na raz", rekordem było chyba 20 (dzięki malu że istniejesz). Sięgam po kolejne animce bo jeszcze nie ukazał się kolejny odc a ja już mam ochotę na małe conieco, bo zobaczyłam screen, cytat, postać i "muszę to mieć", bo żadne z anime które już oglądam nie pasuje do tego jaki mam aktualnie humor, pogodę i wszystko inne....

Obecnie oglądam Trinity Blood -nie grałam, po prostu uwielbiam tak rysowane postaci (Shaman King skrzywił mój gust w tę stronę). Szału nie ma, ale podoba mi się.
Jeśli jakaś życzliwa osoba kojarzy serie o podobnej kresce to byłabym bardzo wdzięczna za podrzucenie tytułu ^_^

Free broniłam się rękami (Nana) i nogami ( Ouran Koukou Host Club) i wieloma innymi, ale moja siostra, która do anime jest bardzo uprzedzona, wyraziła zainteresowanie tą i tylko tą serią (miała swoje niestaty całkiem rozsądne powody) więc skorzystałam z okazji i sobie razem oglądamy. hm... co by tu... możnaby powiedzieć, że urokliwe to to. A jakie nudne.

Poza tym Naruto, Blood+, kilka serii z obecnego sezonu i speciale z poprzedniego.

Neith
User

Postprzez Saileri » 30 paź 2013, 21:37

Ja, jako wrodzony perfekcjonista, po prostu nienawidzę oglądać kilku serii na raz :D Mój szablon to 1 seria On-Going + 1 seria, która już wyszła, żeby wypełnić czas pomiędzy premierami odcinków tej głównej :D Zdarzają się czasami odejścia od zasady, ale nie więcej niż 3xOn-Going + 1 Aired :P

W tym momencie oglądam Log Horizon (4/25), jako że interesując się informatyką i grami bardzo lubię te klimaty, od pierwszego odcinka bardzo mnie wciągnęło, posiada coś czego zabrakło mi w SAO, czyli skupienie na skill'ach i taktykach. Te wywody Shiroe są boskie :D W przyszłości ma szansę zagrozić SAO w moim spisie, aczkolwiek tylko do momentu aż wydadzą Gun Gale Online, wtedy już nic nie będzie się liczyć xP

Z serii już wydanych, niedawno zacząłem Durararę (1/24), gdyż od dawna miałem zamiar wziąć się za tą serię, zasypany przez masę poleceń od znajomych :D

MAL'a aktualizuję zaraz po oglądnięciu odcinka, toteż wszystko jest na bieżąco :D A że jestem przesadnym perfekcjonistą, to mam też dokładne daty xP

Saileri
User

Postprzez Damikiel » 4 lis 2013, 17:04

Ja obecnie oglądam anime Black Lagoon.
Muszę powiedzieć, że anime jest całkiem ciekawe i dobrze mi się je ogląda. Różni się od wielu anime tego typu, a nieznana przeszłość bohaterów zdaje się odczuwać podczas oglądania i wtedy można sobie zadawać pytania. Póki co daje ocenę 7.

Damikiel
User

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie