Propozycje

Można tutaj pisać o ulubionych postaciach ze wszystkich serii, epickich momentach itp.

Propozycje

Postprzez HairyMatt » 20 mar 2015, 21:43

Witam wszystkich formumowiczów!

Pewnie sporej części z was zdarza się moment w którym chcielibyście schrupać jakąś niesamowicie wciągającą serie a jedyne co znajdujecie to nic nie warty chłam, prawda?
Z powodu własnego znudzenia i kilku ton zdartego naskórka poświęconego na poszukiwanie i przegrzebywanie się przez odmęty Wujka Google, postanowiłem właśnie założyć ten oto wątek.

Przechodząc do konkretów, jako jeden z wielu anime maniaków proszę i jednocześnie oferuję wam pomoc, mianowicie, zaznaczcie swoje preferencje (czyt. gusta) a następnie opublikujcie posty z konkretnymi prośbami.
Aby uniknąć zbędnego spamu warto byłoby określić mw. formę postów.

Gatunek/Kategorie: Romans/Okruchy Życia/Dramat
Propozycje:
Krótki opis:

ByeBye mysie pysie :D

HairyMatt
User

Re: Propozycje

Postprzez tsukuyo » 27 mar 2015, 22:13

No generalnie całkiem dobry pomysł, podoba mi się. Problem w tym, że to forum ledwo zipie i nikogo tu nie ma. Jeśli szukasz jakiegoś dobrego animca, to najlepiej na Shoutboxie poprosić o polecenie czegoś. ;)

tsukuyo
Redaktor

Postprzez GreenAngel333 » 28 mar 2015, 15:14

Pomysł fajny tylko że:
-Jedynie osoby nowe w oglądaniu anime mają problem w znalezieniu czegoś.
Osoby które obejrzały już dużo serii same potrafią powiedzieć co z aktualnie wychodzących lub starych anime warto obejrzeć.
Poza tym każdy ma swój gust więc najlepiej szukać samemu.

Jak ktoś nie wie co oglądać zawsze może czytać mangi nie zawsze są identyczne do anime.
Dla osób które nie stać na mangi polecam "Manga Rock" dla iphona oraz androida (język angielski)

GreenAngel333
User

Postprzez HairyMatt » 3 cze 2015, 21:24

Niestetii z pomysłu nici. Słusznie zaznaczyliście, że na tutejszym forum niewiele się dzieje a zasób informacji jakie można tu uzyskać, bądź co bądź jest zbyt ubogi (pomijając czas oczekiwania na jakąkolwiek odpowiedź) :cry:

Chętnych do dyskusji tudzież innych rozmówek zapraszam na priv ;) 8-)

HairyMatt
User

Powrót do Ogólnie