Co to są za anime

Można tutaj pisać o ulubionych postaciach ze wszystkich serii, epickich momentach itp.

Co to są za anime

Postprzez PanUsieg » 8 sie 2014, 19:49

Siema i sorry jeżeli nie powinienem tego tutaj pisać.

Podałby mi ktoś jak nazywają się anime z tych dwóch amv:

1. https://www.youtube.com/watch?v=YOJ6QWt ... Xot7w0rfJj

2. https://www.youtube.com/watch?v=Ri2UTq0dZ00

W tym najbardziej mnie interesuje anime od 1:00-1:14 i tamte pozostałe też ale najbardziej to, to :33
Ostatnio edytowano 8 sie 2014, 21:32 przez PanUsieg, łącznie edytowano 1 raz

PanUsieg
User
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 kwi 2014, 21:38

Re: Co to są za anime

Postprzez samarzysta » 8 sie 2014, 20:53

0.14-0.28 z pierwszego linka to jest K.
Tu masz linka do anime http://diff-anime.pl/anime/89/k
0.38-0.55 z pierwszego - Sakurasou no Pet na Kanojo
http://diff-anime.pl/anime/428/sakuraso ... -na-kanojo
Ostatnio edytowano 8 sie 2014, 21:05 przez samarzysta, łącznie edytowano 1 raz

samarzysta
User
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 cze 2014, 07:44

Re: Co to są za anime

Postprzez tsukuyo » 8 sie 2014, 20:54

W pierwszym zauważyłam K, Sakurasou no Pet na Kanojo, Steins;Gate, SAO, One Piece. W drugim B Gata H Kei tylko rozpoznałam.

tsukuyo
Redaktor
 
Posty: 113
Dołączył(a): 11 lut 2014, 09:59

Re: Co to są za anime

Postprzez Abirami » 8 sie 2014, 21:53

W 1 zauważyłem:
K-http://diff-anime.pl/anime/89/k
Sakurasou no Pet na Kanojo-http://diff-anime.pl/anime/428/sakurasou-no-pet-na-kanojo
Steins;Gate-http://diff-anime.pl/anime/191/steinsgate
Toaru Majutsu no Index
Naruto Shippuuden-http://diff-anime.pl/anime/115/naruto-shippuuden
Sword Art Online-http://diff-anime.pl/anime/194/sword-art-online
Code Geass: Hangyaku no Lelouch-http://diff-anime.pl/anime/58/code-geass-hangyaku-no-lelouch
Denpa Onna to Seishun Otoko
Bakemonogatari- Tutaj na stronie znajduje się tylko kontynuacja tu masz link-http://diff-anime.pl/anime/128/nisemonogatari
Ga-Rei: Zero-http://diff-anime.pl/anime/74/ga-rei-zero
One-Piece-http://diff-anime.pl/anime/113/one-piece
Shingeki no Kyojin-http://diff-anime.pl/anime/183/shingeki-no-kyojin
Guilty Crown-http://diff-anime.pl/anime/83/guilty-crown
W 2 zauważyłem:
Highschool of the Dead-http://diff-anime.pl/anime/220/highschool-of-the-dead A dokładnie na amv jest OVA tu link-http://diff-anime.pl/anime/221/highschool-of-the-dead-drifters-of-the-dead
B Gata H Kei-http://diff-anime.pl/anime/19/b-gata-h-kei
Magi: The Labyrinth of Magic-http://diff-anime.pl/anime/88/magi-the-labyrinth-of-magic
MM!-http://diff-anime.pl/anime/108/mm
Tengen Toppa Gurren Lagann-http://diff-anime.pl/anime/422/tengen-toppa-gurren-lagann
Maoyuu Maou Yuusha-http://diff-anime.pl/anime/98/maoyuu-maou-yuusha
Zero no Tsukaima-Na stronie jest tylko 2sezon z 4-http://diff-anime.pl/anime/168/zero-no-tsukaima-futatsuki-no-kishi
K-http://diff-anime.pl/anime/89/k
I to wszystko co rozpoznałem.

Abirami
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sie 2014, 21:11

Re: Co to są za anime

Postprzez TooruHW » 9 sie 2014, 06:07

1.
https://www.youtube.com/watch?v=YOJ6QWt ... Xot7w0rfJj
00:28 - 00:38 - Zetsuen no Tempest

00:38 - 00:55 - Sakurasou no Pet na Kanojo

00:55 - 01:19 - Steins;Gate

02:17 - 02:31 - Mahou Shoujo Madoka Magica

02:31 - 02:45 - Bakemonogatari

02:59 - 03:12 - One Piece

03:12 - 03:27 - Toaru Kagaku no Railgun/Toaru Majutsu no Index

03:27 - 03:40 - Shingeki no Kyojin/Attack on Titan

03:40 - 03:57 - Guilty Crown

2.
https://www.youtube.com/watch?v=Ri2UTq0dZ00

00:15 - 00:30 - Highschool of the Dead/H.O.T.D.

00:53 - 01:00 - Magi: The Labyrinth of Magic/Magi: The Kingdom of Magic

01:00 - 01:14 - Seikon no Qwaser

03:04 - 03:19 - Hagure Yuusha no Estetica

03:34 - 03:50 - K - Project

Niestety skończył mi się czas wolny, mam nadzieję że pomogłem choć trochę...

TooruHW
Donator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 20 lip 2013, 14:12

Re: Co to są za anime

Postprzez Ubol » 9 sie 2014, 10:07

Siemanko!
Oprócz tego co wypisał TooruHW można dodać jeszcze:
1.Karneval i Ga-Rei: Zero (pod koniec widziałem Kara no Kyoukai, ale nie jestem pewien).
2.Hagure Yuush no Estetica, Maoyuu Maou Yuusha i Denpa Onna to Seishun Otoko.

Wszystkie anime z pierwszego amv musisz na pewno obejrzeć!
Pzdr! 8-)

Ubol
User
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 gru 2013, 08:47

Re: Co to są za anime

Postprzez Miyotan » 9 sie 2014, 14:59

W 1 przewinęły się jeszcze Vocaloidy, Uta no Prince Sama Maji Love 1000% (1:50), Karneval (2:04) i a samym końcu to filmy Kara no Kyoukai, tutaj dokładnie trzecia część.

Miyotan
Donator
 
Posty: 91
Dołączył(a): 25 lip 2013, 16:11


Powrót do Ogólnie

cron