diff-anime i xbmc

Re: diff-anime i xbmc

Postprzez huball » 1 sie 2014, 14:26

Cieszę się, że chociaż Ty :) Fajnie, że komuś się przydaje.
Dzięki.

huball
User

Postprzez Inszy » 1 sie 2014, 17:44

Jeszcze podział na kategorie i w ogóle będzie gites ;)

Inszy
User

Postprzez huball » 6 sie 2014, 10:35

Aktualizacja - 0.1.2
- Dodano aktualności do diff-anime.

huball
User

Postprzez haruto » 18 sie 2014, 10:28

Tak sobie myślę byłoby wygodnie jakby była jedna wtyczka do wszystkich serwisów. Obecnie logistycznie rozwalam system który by skanował online czy jest epek na Xbox serwisach i jakby się pojawił nowy epek w danym anime dawałby nam info. Oczywiście wybieralibyśmy onlina anime itd. Aczkolwiek z punktu technicznego powinno to być jak najlżelsze, by nie było x zapytań na s odnośnie epkach no i zapis danych myślałem o integracji z api dropboxa do synchronizacji ale to tylko logistyka.

haruto
User

Postprzez huball » 23 sie 2014, 20:49

Dodana została obsługa stron:
drama queen (nie bardzo mogę sprawdzić jak to działa bo mój internet nie chce współpracować z vk)
anime odcinki (nie wszystkie hosty są obsługiwane ale coś tam obejrzeć się da)
Pozdrawiam

huball
User

Postprzez haruto » 28 wrz 2014, 21:15

Hi jako że używam tego cóż reklam oglądać nie chce stwierdzam że najlepsze hosty ma diff, player google nie działa a animezone brak myślę że dodanie kodu playerow to nie problem oembed powinien je na sieci zawierać, jak znajdę czas to luknę ok, jakbyś dał repo na githuba byłoby wygodniej ale jak pisałem znajdę czas dam wsparcje na animezone bo zdaje się że ogarniam jak to trybie potrzeba kodu playerow myślę że w ich api to jest, a player googla to wtopa nie działa ale może to wina limitu wyświetleń. Plugin dobry wymaga dodania więcej serwisów jak i playerow i wtedy można pożegnać się z oglądaniem anime przez przeglądarkę plus to możliwość odpalenia anime na tv. Vk ostatnio muli, cóż wrzucają tam i nic z tego może VPN pomoże. Jakby dodał animezone byłaby to już ogromna baza plus shinden i nie musisz mieć ich zgody na to bo dajesz linki do playerow z innych hostingow a i apka działa jak specjalna przeglądarka sieciowa wczytuje kod ale najprościej z innym motywem - taki skrót myślowy.

haruto
User

Postprzez huball » 29 wrz 2014, 11:15

Jeśli chodzi o player google to tu jakieś limity się wtryniają. Sugeruje zaktualizować wtyczkę do najnowszej wersji. Po długiej batalii dodałem w końcu logowanie do strony google. W ustawieniach trzeba wpisać swoje dane do logowania w serwisie google w formie: password@mail.com i hasło. Dopiero co dodałem tą możliwość więc jeszcze do końca nie jest przetestowana.
Ponadto proponuje wywalić plik Textures13.db z folderu xbmc/userdata/database to wczytają się nowe grafiki dla wtyczki. Oczywiście jeśli komuś się nie zmieniły wcześniej.

huball
User

Postprzez huball » 29 wrz 2014, 12:47

Jeśli chodzi o dodanie strony animezone to na stronie tej nie ma bezpośrednich linków do materiałów z odcinkami. Są one ukryte przez jakiś aplet java zdaje się także nici z dodania tej strony.

huball
User

Postprzez haruto » 29 wrz 2014, 14:22

Znajdę trochę czasu to zobaczę, js da radę rozwalić no problem. Napisałeś że nici z tego, brzmi jak wyzwanie heh
Podobne aplety były na starym ao. Tak więc teoretycznie da radę. Rozwalimy to oki.

Dziś animezone coś nie dziła, mam kilak pomocnych lików:
http://miniskrypt.blogspot.com/2012/09/xbmc-i-pobieranie-filmow-z-serwisow-vod.html skrypt co z logów umożliwia pobranie filmu.
http://miniskrypt.hubaiitv.pl/ Forum gościa od tego pluginu, znajdziesz tam informację które mogą pomóc.
Dodaj animeon zamiast animezone i mamy całą bazę a na sieci jest plugin do shindena tak więc kod nie będzie problemem.

haruto
User

Postprzez haruto » 1 paź 2014, 22:05

Zobacz jak teraz z animezone, zrobili trochę zmian pod maską i powinny już iść linki normalnie.

haruto
User

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania i propozycje