diff-anime i xbmc

diff-anime i xbmc

Postprzez huball » 9 lip 2014, 13:44

Obrazek

Witam,
Jako, że miałem trochę czasu to spożytkowałem go do zrobienia dodatku do xbmc obsługującego strony:
- diff-anime
- anime-centrum
- drama queen
- anime odcinki

Nie znam się za bardzo na programowaniu w pythonie więc projekt ten jest w zasadzie bardzo edukacyjny i raczej nie wyjdzie z fazy beta. Nie miałem czasu jeszcze go dobrze przetestować ale na win7 z xbmc gotham działa jak na razie to co ma działać. Także jeśli ktoś chciałby skorzystać to proszę bardzo. Niżej podaje link z repozytorium potrzebnym do instalacji. Jak ktoś zna xbmc to będzie wiedział co z tym zrobić.

Nastąpiła mała zmiana w koncepcji wtyczki. Dwie poprzednie zostały połączone i teraz z jednej można wejść do zbiorów anime-centrum i diff-anime. Poprzednie wtyczki nie będą już wspierane.
Nowy link do reopozytorium (repo przeniesione na Github):
https://github.com/huballo/xbmc-huball-repository/blob/master/repository.huball.zip?raw=true

Kilka fotek z dodatku.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Proszę pamiętać, że trzeba wpisać swój login i hasło w ustawieniach wtyczki aby móc ogląć odcinki z dfiff-anime!

Pozdrawiam

Aktualizacje:
Spoiler:
Ostatnio edytowano 25 mar 2015, 14:53 przez huball, łącznie edytowano 13 razy

huball
User

Re: diff-anime i xbmc

Postprzez MychaGDP » 9 lip 2014, 15:11

Bardzo dobra praca, należy Ci się respect.

MychaGDP
User

Postprzez Lasiu » 9 lip 2014, 18:20

Dobrze zrobione, jedyny problem jaki zauważyłem to taki, że nie można przewijać przy większej ilości odcinków.

Lasiu
Główny Administrator

Postprzez huball » 9 lip 2014, 19:57

Fajnie, że się komuś podoba.
Jutro zajrzę do tej większej ilości odcinków. I dodawanie do ulubionych trzeba poprawić bo nie działa jak powinno gdy się przechodzi do kolejnych podstron danej litery.
Dzięki za info.

huball
User

Postprzez Lasiu » 9 lip 2014, 21:36

Umiałbyś napisać aplikację dla androida?

Lasiu
Główny Administrator

Postprzez MychaGDP » 9 lip 2014, 23:34

Xbmc ma.apkę na urządzenia mobilne. Sprawdzę rano czy działa.

MychaGDP
User

Postprzez huball » 10 lip 2014, 09:49

Aktualizacja 0.1.1
Poprawiono:
-listowanie odcinków (powinno być już dobrze)
-dodawanie do ulubionych (ulubione nie są zintegrowane ze stroną internetową, działają tylko wewnątrz xbmc)
-opisy na liście odcinków

Żeby wymusić aktualizacje trzeba wejść w system - wtyczki - prawym na repozytorium i wybrać sprawdź aktualizację.
Wskazane też jest usunąć ustawienia wtyczki z folderu: C:\Users\........\AppData\Roaming\XBMC\userdata\addon_data\plugin.video.diff-anime wtedy nazwy ulubionych w menu się zaktualizują.

Nie umiem zrobić apki pod androida. Jeśli chodzi o xbmc pod androida to nie testowałem czy będzie ta wtyczka tam działać.
Testowałem tylko na raspberry pi z open elec i tam działa więc może pod androidem też ruszy.
Pozdro
ps
Jeszcze taka dodatkowa informacja.
Jakiś czas temu dodałem waszą stronę również do pluginu IPTVPlayer. Jest to plugin do odbiorników sat działających na Enigmie. Jeśli ktoś ma taki odbiornik i jeszcze na ten plugin nie trafił to polecam:
https://gitorious.org/iptv-pl-dla-openpli/iptv-pl-dla-openpli/source/4bc75b78b2e8475f37dd9ae40e0ec3b9ae48242e:
Więcej informacji na jego temat i support na forum dvhk.

huball
User

Postprzez MychaGDP » 10 lip 2014, 11:11

Niestety na androidzie nie wczytuje serii. Znaczy występuje błąd: script failed.

//edit: Natomiast drugi dodatek działa.

MychaGDP
User

Postprzez huball » 10 lip 2014, 13:10

[quote="MychaGDP"]Niestety na androidzie nie wczytuje serii. Znaczy występuje błąd: script failed.

Trzeba by było zobaczyć log z xbmc z błędem, może by wyjaśnił czemu tak się dzieje.

huball
User

Postprzez MychaGDP » 10 lip 2014, 14:15

Znaczy gdzie i jak?

MychaGDP
User

Następna strona

Powrót do Pytania i propozycje