diff-anime i xbmc

Re: diff-anime i xbmc

Postprzez haruto » 15 gru 2014, 22:27

Weszła nowa wersja playera google i nie działa. Duff już nie ma online można wywalić kod i pokusić się o dodanie obsługi playera mp4 upload

haruto
User

Postprzez huball » 22 gru 2014, 15:34

Zainstaluj od nowa wtyczkę z tego repo http://xbmc-huball-repository.googlecode.com/svn/trunk/repository.huball.zip tamta poprzednia wersja jest już dawno nie aktualna to powinno lepiej działać.
Podaj link do jakiegoś anime z tym mp4 upload.

huball
User

Postprzez haruto » 22 gru 2014, 20:59

Miło że nadal rozwijasz wtyczkę, na tabie robi to dużo dzięki.
Player google nadal nie działa, wyświetla 1 sekundę i okienko kliknij OK by zakończyć odtwarzanie, może to być wina dodatku dla chromecasta, tak więc jakby co zgłaszam, jak u innych buga nie ma to ok.

Edycja winny był dodatek ps jak chcesz jego kod to pisz, może dałoby radę odpalać potem filmy np w mxplayerze XD no i brakuje mi wyboru jakości video na google ale to takie drobne mało istotne kwestie, ogólnie wtyczka dobra brakuje obsługi animeon i az alemda radę, i na tablecie taka sugestia lepiej włączyć drugi domyślny motyw bo działa lepiej na dotyku, choć wizualnie szału nie ma i testowałem i działa pod nową wersją xbmc czyli kodi. Myślę że wtyczka na tablety ma sens, zamiast x apek do x online mamy jedną, czysta przyjemność. Dzięki za kawał dobrej roboty.

haruto
User

Postprzez haruto » 23 lip 2016, 09:56

Odkopuje czy w planach jest dalszy rozwój wtyczki i dodanie wsparcia dla nowych znaczy kolejnych online typu senpai, on-anime ect plus nowe playery.
Nadal korzystam z pluginy jak i masą innych osób.
Dzięki za twoją pracę to lepsze niż adblock.

haruto
User

Poprzednia strona

Powrót do Pytania i propozycje